Leasing BRE Leasing

BRE Leasing

Sprawdź całą ofertę on-line

BRE Leasing
Leasing w BRE Leasing to szybki sposób na pozyskanie pojazdów dla Twojej firmy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Niewątpliwe atuty tego produktu to ograniczenie dokumentów do niezbędnego minimum oraz szybka decyzja leasingowa. Możesz wypełnić formularz kontaktu z doradcą jeżeli chcesz leasingować nieruchomość, lecz także także ruchomość tj. ciągniki, naczepy, autobusy.
Najważniejsze parametry BRE Leasing:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o BRE Leasing, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Gość
 Czy ktoś miał do czynienia z BRE Leasing? tak sobie myślę czy jest szansa otrzymania leasingu jeśli nie mam żadnego wkładu własnego?
Autor: Piotrek
 Wydaje mi się, że nie trzeba mieć wkładu własnego tylko wówczas na pewno więcej dokumentów finansowych będą chcieli 
Autor: Felicjan
Mój pierwszy leasing byl w BRE... W obecnej chwili mam maszyny w EFL i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Autor: hipolit
ja wlasnie zastanawiam sie nad bre i efl. w sumie umowy sa podobne, ale w efl mam lepsze doradztwo i pomoc przy formalnosciach.
Autor: Gość
CZY JESLI BRE LASING WYPOWIE UMOWE JEST MOZLIWOSC JEJ WZNOWIENIA
Autor: akki
Wszystkich ostrzegam przed BRE BANK Leasing. Pomimo wpłacanych wszystkich rat na czas chociaż fv. przychodziły zawsze po terminie, złapali haczyk na ubezpieczeniu,pech chciał że skorzystałem z ubezpieczenia BRE przed końcem ubezpieczenia dostałem od nich \"ofertę\" ubezpieczenia na horrendalną kwotę,nie mówiąc że auto w ich mniemaniu po roku podrożało!!! i kwota ubezpieczenia została wyliczona od wartości o 6 tyś. więcej!!! Więc postanowiłem auto ubezpieczyć indywidualnie, no i się zaczęło...............sprawa oczywiście w sądzie. OSTRZEGAM JESZCZE RAZ PRZED TYM BANKIEM PISZCIE WSZYSCY I WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA O NIEUCZCIWOŚCI I HOCHSZTAPLERACH W BRE BANKU!!!
Autor: Jacek
Słyszałem juz dawno ze BRE jest trudnym dostawcą usług. Konczy mi sie umowa leasingu i zalegam z dwoma ratami, choc zaplace je ok przed terminem ostatniej raty starsza mnie rozwiązaniem umowy. Hm..? Zobaczymy jak się to skończy.
Autor: adam
Breleasing to bardzo nieuczciwa firma, nie wiem jak to się stało że dałem się nabrać, na pewno zbyt pochopnie podjąłem decyzję- wysyłają mi faktury za rzekome usługi np.koszt powiadomienia mnie o niby nie zapłaconej racie /uregulowanej w wymaganym dniu/ koszt zatrzymania dowodu rejestracyjnego /nic takiego nie miało miejsca/ koszt zawiadomienia policji o posiadaczu pojazdu- razem ok. 200-zł. Nie dość że mają spory bałagan to próbują nabierać na z nieba wzięte należności. Pomyśleć, że od 12 lat jestem klientem mBanku, który ponoć też należy do tego eleganckiego towarzystwa. Szczerze odradzam.
Autor: Maggie
Niestety odradzam. Podpisywałam umowę jeszcze jak był breleasing. Od początku były problemy. Najpierw dostałam inny harmonogram spłaty, oczywiście prawidłowy był ten z wyższymi ratami. Potem okazało się, że trzeba opłacić dodatkową fakturę za rejestrację (o czym mnie nie poinformowali pomimo moich pytań) Na końcu po połączeniu z mbankiem raty ze stałych przeszły w zmienne (oczywiście wyższe) o czym nie zostałam poinformowana. Na koniec dokumenty do wykupu poszły na inny adres niż deklarowałam. Podsumowując pierwszy i zarazem ostatni mój leasing w tej firmie.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.